Glee RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glee RPG

Glee RPG Forum
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Шамар , целувка, прегръдка или секс за предишния?
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 3:20 pm by Алекс Гранде.

» Серина Джонсън
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:23 am by Куин Фабрей

» Поздрави предишния с песен
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:48 am by Алекс Гранде.

» Да броим от 1000 до 0.
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:46 am by Алекс Гранде.

» Блондинки vs Брюнетки
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:45 am by Алекс Гранде.

» Да броим до 1000.
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:44 am by Алекс Гранде.

» Мъже vs Жени
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:43 am by Алекс Гранде.

» Познай зодията на следващия..
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 10:42 am by Алекс Гранде.

» Размяна на банери
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 12:06 pm by Чарлийн.

Top posters
Сантана Лопез
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Куин Фабрей
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Сам Евънс
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Пък
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Алекс Гранде.
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Samantha Fell
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Чарлийн.
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Британи Пиърс
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Em Roud
Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_lcapИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Voting_barИмението на Куин Фабрей. - Page 2 Vote_rcap 
Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Форумът е създаден на 3 август 2011 година. Цел - забавление. Администратори - Куин Фабрей & Сантана Лопез Модератори - Пък Дизайн: Куин Фабрей
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 8:17 am

 

 Имението на Куин Фабрей.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:44 pm

Попита ме какво съм казал. Опа.
- Нищо,няма нищо.
Каза,че обича да ме контролира и аз се засмях.
- Да те видим какво можеш.
Превъртях се на леглото така,че тя да е върху мен. Обичах момичетата да контролират нещата и да знаят какво искат.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:48 pm

- Няма нищо ? Сигурен ли си?
Ох, колко обичах да го дразня.
- Нещо притеснява ли те, Пък?
Вътрешно се смеех като луда, но нямаше да се издам пред него. Преметнах се и легнах до него, като го погледнах. Физиономията му беше за милиони.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:55 pm

Какво? Ама тя сериозно ли? Какво прави? Защо ме измъчва така? Защо?
- Не,няма нищо,после се чудех дали искаш да отидем на вечеря?
Божичко,хайде Куин. Забрави това,да го направим. Ще ме побърка.
-...Ноо това ще го опсъдим по-късно.
Знам че ме искаш! Хайде,Ела...Завъртях се към нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:59 pm

Вечеря?! Амаа той сериозно ли? Не,няма да стане тази, щях да го накарам да си признае че не изпитва нищо към мен.
- Умееш да лъжеш. - прошепнах съвсем тихичко.
.. Но.. човек не може да ти устои. Подсмихнах се и той отново легна върху мен. Този път се примирих. Езиците ни се заиграха, а ръцете ми бяха на гърба на Пък.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:04 pm

- Ооо не мила. Вече не лъжа.
Какви глупости бръщолевех. Няма значение,само да ми пусне и стария Пък се завръща. Отново съм в играта!
- Довечера...в осем... в БреадСтикс.
Казах го през целувки. Щях да я заведа на вечеря и после още малко да се понатискаме и така нататък.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:07 pm

Как ме чу за Бога?!
- Хуубаво.. Ще се чакаме там.
Намигнах му и го целунах като за последно. Избутах го за да стане от мен и го придърпах за да станем от леглото.
- До тогава, скъпи.. - погледнах часовника на стената. - Остава само час, не мога да се приготвя за толкова малко време.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:14 pm

Защо казах осем? Уфф нееее.
- Може в девет. Ако искаш ще поръчаме и за вкъщи.
Защо ми го причиняваше?
- Даже може да го отложим за утре.
Моля тее върни се! Щях да се побъркам,аз съм мъж с нужди!!
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:16 pm

Поклатих глава.
- Махай сее! - посочих вратата.
Тик-так.
- Времето тече..искаш ли да съм хубава на вечерята или не?
Това момче ще ме убие някой ден. Толкова ми беше забавно.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:20 pm

Изправих се и си взех панталоните недоволен.
- Хайде де Куин,мила.
Погледнах я с детско личице.
- И утре може да излезем на вечеря.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:35 pm

- Тц. - кимнах. - Утре сме заети.. - натъртих на 'сме'.
Той понечи да казва нещо, но го прекъснах.
- Не! И вдругиден не може!
Приближих се до лицето му и го целунах. Обожавах..да го дразня.
- Хайде.. тик-так.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:38 pm

Изскимтях и се изнизах през вратата.
- До след един час.
Казах недоволен и слязох доле да си взема блузата и да се облека. Е,не трябваше да се отчайвам. Все пак после може да ми се отвори парашута. Облякох се и си тръгнах.

П.П. Много си лоша! ;дд
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:48 pm

- До после.
Подсмихнах се. Потропах с крак.
- Браво,Куин. Само така. - казах доволно.
Влязох в банята и си взех душ, след което излязох и се подсуших. Сложих си червена къса рокличка и се гримирах. Сложих си високите токове и погледнах часовника. Оставаха точно десет минути. Перфектно. Излязох от вкъщи и взех едно такси.

П.П. И аз те обичам. Heart Пиши там.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:03 pm

Минахме през видеотеката и си харесахме някакъв 'ужас'. Повървяхме малко и стигнахме до дома ми. Намерих ключовете и ги натиках в ключалката. Влязохме и хвърлих чантата си и якето на шкафа.
- Искаш ли нещо за пиене? Пуканки?
Усмихнах се и той се настани на дивана.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:16 pm

- Може,нещо за разгрявка.
Засмях се.
Настаних се на дивана,но после реших,че няма да е зле да пусна филма докато е отам. Бутнах диска в ДВДто и натиснах пауза. Когато влезе в стаята изгасих светлините и е върнах на дивана,като и направих място да седне до мен и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:20 pm

Пъхнах пакетче с пуканки в микровулновата и скоро бяха готови. Изсипах ги в една купа и налях вино и на двамата. Какво ми ставаше ?!
Седнах до Пък и се сгуших в него. Пуснахме филма и той тръгна.
- Ами ако се уплаша?
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:24 pm

- Аз съм тук и ще те пазя.
Усмихнах и се и погалих косата и.
- Няма от какво да те е страх.
Момичетата,обожаваха романтиците,а аз играех добре ролята,сякаш съм себе си. Страхотен съм в всички положения!
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:35 pm

- Аз се шегуваах. - засмях се.
Настаних се по удобно и едната ми ръка остана на корема му а другата постави дистанционното на масата.
- Приятно гледане.
Надигнах леко глава и го целунах. Ххм.. надали наистина се беше променил, но не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:47 pm

- Филмът не е много страшен,но няма да се учудя ако се уплашиш.
Засмях се леко и продължих да галя косата и. Облагнах се назад удобно и се загледах в екрана. Почти не заспах. Егати филма. Дано скоро свърши и да преминем към съществената част. Единственото нещо,което ме държеше буден,беше очакването и...хрупането на пуканки.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:54 pm

Филмът беше най-голямата простотия която някога бях гледала. Поизправих се леко когато края на филма наближи.
- Може да пропуснем тази част.
Извъртях очи и изключих телевизора.
- Ох..Пък..доспа ми се.
И пак . Обожавам да го дразня.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Пък

Пък


Брой мнения : 90
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 8:19 pm

- Амии...и на мен,ноо може би ще успеем да се разсъним.
Целунах я нежно,но после задълбочих целувката си в една страстна,изпепеляваща целувка.
- Мисля,че ще подейства.
Усмихнах се и отново я целунах,като хванах лицето и в едната си ръка.
Върнете се в началото Go down
Куин Фабрей
Admin
Куин Фабрей


Брой мнения : 273
Join date : 03.08.2011

Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 9:17 am

Явно този път беше твърдо решен да го направим.
- Хмм.. Може и да помогне.
Погледнах го с ангелско изражение, като леко захапах долната му устна.
- Упс.
Върнете се в началото Go down
https://rpgglee.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Куин Фабрей.   Имението на Куин Фабрей. - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Куин Фабрей.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението Фелл

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Glee RPG :: Лима,Охайо :: Домовете-
Идете на: