Glee RPG

Glee RPG Forum

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Сантана Лопез

Куин Фабрей

Сам Евънс

Пък

Алекс Гранде.

Samantha Fell

Елена Гилбърт

Чарлийн.

Британи Пиърс

Em Roud

Ноември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Форумът е създаден на 3 август 2011 година. Цел - забавление. Администратори - Куин Фабрей & Сантана Лопез Модератори - Пък Дизайн: Куин Фабрей
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Сря Авг 03, 2011 8:25 pm

Share | 

,,Starsbucks"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Сантана Лопез
Admin

Брой мнения : 273

ПисанеЗаглавие: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 7:25 pm

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://rpgglee.bulgarianforum.net
Сантана Лопез
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 10:14 pm

След тренировка обикновенно се отбивахме до кафенето за да си вземем малко кофеин. Днес щях да дойда с Елена,но тя закъсняваше и аз отидох сама. Пред мен имаше няколко човека,а аз ужасно мразех да чакам. Започнах да си играя с косата си,но секундите минаваха страшно бавно. Пред мен имаше едно момиче от училище...предполагам. Докоснах я леко за рамото за да се обърне.
- Хей,може ли да мина отпред?
Дори не изчаках отговора и и минах пред нея. Обърнах се и леко се усмихнах изкуствено.
- Мерси.
Елена Гилбърт

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 10:37 pm

Ето,че поредната тренировка свърши.От както бях тук всички ме гледаха с любопитство,но и същевременно страх,защото бях в мажоретките.Да,те бяха най - известните в училището,но и най - злобните или поне някои от тях.Ъгх..не трябваше да слушам леля."Елена,запиши се при мажоретките!Там момичетата са много мили и по - лесно ще спечелиш нови приятели. "Да бе да!Със Сантана се разбрахме да се чакаме в Старбъкс-а,защото аз бях забравила нещо.Да,там минаваше денят на една мажоретка след тренировка.Тръгнах на там,като през училището само се шушукаше "Хей това е новото момиче!".Е не бях толкова нова!Минаха се три седмици от преместването ми тук.Или пък от типа на "Чух,че новата мажоретка била от Русия,а сега живеела с леля си.Къде ли са родителите й?".Тези шушукания ме изнервяха,но се опитвах да не им обръщам внимание.Неусетно,замислена стигнах до кафенето.Бързо влязох и се огледах за Сантана.Тя беше се наредила на опашката за кафе и нещо говореше с едно момиче,като я пререди.Вдигнах високо ръката си,като я размахах и казах:
- Хей Сантана,вземи и на мен едно кафе! - Е не,че ми пукаше,че цялото заведение ме чу..
Вижте профила на потребителя
Чарлийн.

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 10:44 pm

Погледът ми се плъзна по гърба й, когато ме подмина и застана след мен. Не смятах, че трябва да губя времето си в омраза. Затова понякога си затварях очите за подобни прояви, дори и за мажоретките. Но когато се обърна към мен с фалшивото си изражение, чашата преля.
Потупах я по рамото и се покашлях.
- Знаеш ли, всъщност, не изчака да ти отговоря. А ако го беше направила, щеше да чуеш един учтив отказ. Но понеже ти не го направи, ще те помоля да се върнеш на мястото си, по дяволите, защото чакам от векове и не мисля да си отстъпя реда ей-така.
Усещах, че нервите ми ще експлодират всеки момент. Още по-напрегната станах, когато и втора мажоретка се присъедини към фиаското, давайки поръчката си от другия край на заведението.
Скръцнах със зъби, опитвайки се да не изпадна в истерия. Бях се издънила на теста по история по-рано днес и сега определено търсех отдушних за яростта си. Поех си въздух и изпънах ръце.
- Знаеш ли какво, като толкова държиш да минеш отпред, вземи едно кафе и за мен - озъбих се накрая, след като стана очевидно, че настроението му няма да се подобри, посредством тайните на медитацията.
Сантана Лопез
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 10:51 pm

Тази нещо ми се правеше на отворена. Присвих леко очи и скръстих ръцете си и я изслушах.
- Така да бъде,и за теб едно кафе.
Вдигнах ръката си в знак за съгласие на Ел и се провикнах:
- Запази маса!
Знаех,че това нервира отвореното момиче зад мен,но хич не ми пукаше! Въобще не се интересувах от мнението на другите. Единствено мноето мнение беше важно и не ми пукаше какво казват или мислят за мен. След около минута дойде моя ред.
- 3 средни кафета.
Продавачката наля кафе в хартиените Старбъкс чашки и ми ги подаде. Платих и се обърнах към момичето,като рязко му подадох кафето.
- Да ти е сладко!
Казах горчиво и се запътих към масата където беше седнала Елена. Дадох и кафето и седнах.

Take me by the tongue
And I'll know you
Kiss me till you're drunk
And I'll show you
You want the moves like jagger
I've got the moves like jagger

Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Сря Авг 03, 2011 11:00 pm

Сантана се провикна да запазя маса.Огледах се за свободна,като погледът ми се спря на една маса,точно до прозорецът.Бързо се отправих натам,като сложих чантата,която минаваше хоризонтално от едното ми рамо на облегалката на стола и бързо седнах.Положих лакти на масата,като вплетох пръсти и се опрях на челото.Да,Сантана стана най - добрата ми приятелка,от както дойдох в това училище.Макар и да се правеше на груба,знаех,че тя е много добро момиче и винаги ще ти помогне.Не след дълго тя се появи с кафетата,като ми го подаде и седна на другия стол.Хванах хартиената Старбъкс чашка,като отпих от нея и казах:
- Оуу...да,точно от това имам нужда сега! - Казах и се засмях.
Чарлийн.

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Чет Авг 04, 2011 4:45 pm

Отпивах малки глътки от кафето, докато си търсех място за сядане, но се получаваше така, че всички бяха заети или ги взимаха точно под носа ми. Проклетият ми късмет! Какво се случваше днес? Сякаш светът се бе обърнал срещу мен и нямаше търпение да ме изкара извън нерви.
Въздъхнах и се насочих към най-близката маса с намерението да си намеря място с молби. Едва сдържах езика си, когато видях, че именно на нея седяха двете мажоретки, с които се бях сбълскала преди малко. За пореден път стиснах зъби и погледнах на горе.
- Много смешно - промърморих, а думите бяха последвани от въздишка. Обърнах се към двете момичета, които ме погледнаха изненадано и казах вдървено.
- Може ли да седна? - Молбата ми беше толкова изкуствено дружелюбна, че сама не си повярвах. Но беше най-доброто, което можех да направя, а наистина не исках да седя до момчето без тениска, което май имаше някакви психологически проблеми.
Сантана Лопез
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Чет Авг 04, 2011 7:07 pm

Засмях се с Елена и отпих от кафето си,когато видях тази досадната пак да идва. Попита дали може да седне до нас. Какво?
- Ама ти сериозно ли?
Погледнах я и повдигнах едната си вежда.
- Виж,ако си мислиш,че можеш да...
Спрях се защото ми хрумна страхотна идея.
- Всъщност заповядай. Седни.
Направих и място да седне до мен и налицето ми се появи лукава усмивка

Take me by the tongue
And I'll know you
And I'll show you

Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Чет Авг 04, 2011 8:33 pm

Докато със Сант се смеехме,изведнъж някакво момиче дойде при нас и ни попита дали може да седне при нас.Това беше момичето,което Сантана пререди.Аз няма нищо напротив и тръгнах да и казвам да седне,но Сант я попита дали среозно.Леко я побутнах и казах:
- Хей Сант,не бъди толкова лоша с момичето нека седне. - Казах и погледнах към русокосото момиче,като й се усмихнах мило.Изглеждаше ми доста добро момиче,но винаги външния вид лъжеше,за това трябваше да я опозная,за да преценя.Но разбира се Сант продължи,че ако мислела,че може да...но се спря,а после добави,че може да седне,като й направи място,а след се усмихна лукаво.Оуу..не,тази усмивка не ми харесваше!Изобщо!Беше да се случи нещо лошо..
Чарлийн.

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Чет Авг 04, 2011 9:01 pm

Свих вежди и седнах на предотстъпеното ми място. Не ми харесваше тази работа, но нямах сили да се разправям със съдбата. Каквото имаше да става, да става - бяха ми се случили достатъчно гадости за един ден, колко му е да понеса още една?
- Благодаря - смънках. - Това доказателство, че мажоретките имат сърца ли е или просто съм ви симпатична? - попитах саркастично.
Вече имах усещането, че ще се прибера вкъщи и ще пиша, ли пиша - някоя ядна статия, без съмнение, оплюваща например лошата хигиена в училище. Каквото и да е, все едно, само и само да си излея яда някъде. Гледах мажоретките напрегнато. Познавах ги, разбира се, кой не ги знаеше? Елена Гилбърт и Сантана Лопез. Елена беше сравнително нова, но не изглеждаше да е възприела характерното за мажоретките държание. Поне засега. Сантана обаче... е, тя беше нещо друго. Не се страхувах от нея, но определено предпочитах остатъка от деня ми да мине тихо и спокойно.
Но не знаех дали е възможно в нейно присъствие.

Сантана Лопез
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Чет Авг 04, 2011 9:10 pm

- Кой е казал че нямаме сърца?
Направих физиономия се едно гледам малко кученце.
- Пък и си доста симпатична.
Усмихнах се и я погалих по косата. Мразех да се правя на много мила. Пък и тази за каква се мисли? Е,поне нямаше да се наложи да съм мила много време.
- Трябва да отида до тоалетната.
Изправих се и тръгнах да мина но бутнах кафето и го разлях върхо нея.
- Олелее съжалявам,без да искам.
Направих мила физиономийка и и подадох една кърпичка.
- Дано да не ти остане петно!
Подхилих се и я Подминах,като отидох в тоалетната да си освежа грима. Защо загубеняците си мислеха,че могат да говорят с нас? Ние сме най- красивите момичета в това скапано даскало и трябва да ни ценят. Елена беше нова,но щеше да свикне да бъде като нас. Най-добрия учител: Сантана Лопез!

Take me by the tongue
And I'll know you
And I'll show you

Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Пет Авг 05, 2011 11:35 am

Подсмихнах се на думите й казах:
- Е всички имат сърца,но не смеят да си ги покажат. - Намигнах й и отпих от кафето.След това погледнах през прозорецът,като се загледах в минаващите и отминаващите хора по улиците.Те вървяха замислени,други говореха по телефоните си,а трети гледаха да побързат за някъде.Изведнъж Сант каза,че трябвало да отиде до тоалетната.Погледнах я и казах:
- Ъмм..добре. - Усмихнах се съвсем леко и отново върнах погледът си на картината приз прозорецът,докато изведнъж не се чу тих писък.Върнах погледът си към тях и видях,че кафето на момичето беше се разляло върху нея.Сант започна да се извинява,като и даде кърпичка и й каза да,че се надявала да не остане петно,а след това отиде в тоалетната.Типично за Сантана!Винаги се държеше зле с учениците,които не са мажоретки.Взех и аз една кърпичка,катo тръгнах да й помагам и казах:
- Извинявай за това,но Сант си е такава! - Усмихнах й се съвсем леко и казах:
- Между другото,аз съм Елена,но сигурно знаеш това. - Казах,чистейки й блузата.
Чарлийн.

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Пет Авг 05, 2011 5:54 pm

Разни мисли, за които можех да вляза в затвора, взеха да се тълпят в мозъка ми, докато чистех кафето от себе си. Но проклета да бях, ако вдигнех скандал! Просто... си поеми дъх и запази самообладание. Да бе, де да беше толкова лесно.
Eлена се държеше изненадващо мило и приятелски, което помогна на яда ми да се изпари.
- Благодаря, Елена - казах. - Аз съм Чарлийн.
Беше си доста странно запознанство, но какво пък. Подадох й ръка и тя я пое.
- Зарежи това - рекох, имайки предвид блузата. - Ще я изпера или изхвърля - не знам кое от двете ще по-добра опция.
Стараех се да се държа дружелюбно, макар че погледът ми неминуемо се отклоняваше към тоалетните, откъдето Сантана щеше да се появи всеки момент. Надявах се да запазя това състояние на духа, дори когато се върне, но нямах представа дали мога да разчитам на това. Силно се надявах обаче.
Сантана Лопез
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Пет Авг 05, 2011 6:31 pm

Оправих се и излязох от тоалетните. Тръгнах към масата,където бяхме и видях момичето да поглежда насам. Елена и помагаше,но това не трябваше да е така. Веднага щом тази русокоска си отиде щях да поговора с Елена. Ако ще бъде мажоретка,да бъде като нас. Иначе не се вписва! А това нямаше да се отрази никак добре на кариерата и като мажоретка. Стигнах до масата и седнах.
- Ел,мила,после трябва да поговорим.
Усмихнах и се леко и се обърнах към онова момиче.
- Ей,блонди. Казвам се Сантана,предполагам че знаеш,но все пак,или ако не можеш да ми запомниш името,за теб съм мажоретката,която ми съсипа блузата.
Усмихнах и се фалфиво и после отпих от кафето си.

Take me by the tongue
And I'll know you
And I'll show you

Елена Гилбърт

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   Съб Авг 06, 2011 4:18 pm

Момичето ми благодари,а аз и се усмихнах с усмивка,която казваше "Няма защо да ми благодариш!".Тя ми се представи.Каза,че се казва Чарлийн,а после ме ми подаде ръка.Поех я и се усмихнах.После тя каза,да зарежа това.Щяла да я изпере или изхвърли.Изведнъж Сантана се появи и застана пред масата,като ми каза,че после щяла да си поговори с мен.Ето,че щом седна пак започна да се заяжда.Е какво да се прави!Трябваше и аз да бъда гадна..Не исках да разочаровам леля!Все пак тя се грижеше за мен..Погледнах към Сант и кимна съгласително.Знаех,че щеше да ми изнася лекция,че ако не съм зла Сю ще ме изгони от отбора...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ,,Starsbucks"   

,,Starsbucks"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1